AKCEL | BARS | CENTRA | FIAMM | FIREBALL | FORSE | VARTA


Dynamic Trio to oferta optymalnej mocy na miarę Waszych potrzeb. VARTA Dynamic Trio – Black, Blue i Silver – wyposażone jest w jedyną w swoim rodzaju technologię PowerFrame®. VARTA opatentowała tę technologię produkcji kratki, technologię która zapewnia maksymalną żywotność, optymalną moc.
Wybór odpowiedniego akumulatora z serii Dynamic Trio zależy oczywiście od Waszego samochodu. Niezależnie od tego czy jest to nowy pojazd, standardowy czy starszy słabiej wyposażony VARTA to zawsze właściwy wybór.

Centra FUTURA została stworzona z myślą o nowoczesnych autach charakteryzujących się zwiększonym zapotrzebowaniem na moc rozruchową wynikającą ze specyficznego użytkowania samochodu (jazda na krótkich odcinkach, częste gaszenie silnika i ponowny rozruch, parkowanie na wolnym powietrzu, auta z silnikiem Diesla).
Doskonałe parametry akumulatorów FUTURA pomagają uruchomić auto w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych, z dużymi wahaniami temperatur i innymi niekorzystnymi czynnikami pogody.

Akumulatory Forse posiadają płyty dodatnie i ujemne, które wykonane są według nowoczesnej technologii nazywanej expandad metal. Dzięki niej możliwa jest wydłużona żywotność akumulatora, ze względu na jego wysoką odporność na korozje płyt, oraz niskie wyładowanie.
Akumulatory Forse to dobry wybór dla samochodów o zwiększonym zużyciu energii. Obecnie istnieje tendencja do wbudowywania we wnętrze samochodu, coraz większej ilości urządzeń o zwiększonej zużywalności energii.

Firma Fiamm stworzyła nowy rodzaj akumulatorów typu TITANIUM. Jest to nowatorskie rozwiązanie oparte na technologii "ołów-wapń", która pozwala na zminimalizowanie kontroli oraz konserwacji akumulatorów, jednocześnie akumulatory TITANIUM charakteryzują się niskimi wartościami samowolnego rozładowania. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych stopów oraz innych materiałów do produkcji akumulatorów TITANIUM mamy pewność i gwarancję niezawodności.

czytaj dalej... czytaj dalej... czytaj dalej... czytaj dalej...

Jest to produkt wyprodukowany przez znanego i cenionego na całym świecie producenta akumulatorów firmę Varta. Akcel robiony jest na bardzo dobrych podzespołach, technologia CA/CA (dłuższy okres przechowywania bez konieczności doładowania i utraty parametrów),specjalny system odpowietrzenia (ochrona przed wyciekiem elektrolitu) powoduje że jest coraz bardziej rozpoznawaną i pożądaną marką.

Do produkcji akumulatorów Bars Silver użyto najnowocześniejszej technologii produkcji opartej na technologii kratki cieto-ciągnionej na stopie ołowiowo-wapniowym -Główne zalety tych akumulatorów:
-Dłuższy czas pracy i składowania,
-Niski stopień samo rozładowania,
-Idealny do pracy w niskich temperaturach,

Akumulator Fireball to akumulator marki " WESTA" produkcji ukraińskiej zaprojektowane i przystosowane do trudnych i ekstremalnych warunków zimowych panujących w tamtym regionie. Eksportowane na rynki Ameryki Północnej, Europy Centralnej i Wyspy Brytyjskie.
Płyta ujemna i dodatnia zostały wykonane według nowoczesnej technologii " expanded metal " ( Ca/Ca ),

czytaj dalej... czytaj dalej... czytaj dalej...

© akumulatory-warszawa.com 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.